UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli proces depolonizacji przemysłu trwa w najlepsze. Zamiast tramwajów z Polski to POwcy kupili od Turków? W Gdyni zbudowano nowy terminal z naszych pieniądzy ale polski rząd oddał go w łapy Szwedów. Zamiast PKP cargo to jakaś ukraińska spółka. Zamiast ICC to jakieś koleje ze Szwecji. Zamiast polskiego systemu zwalczania dronow to jakiś izraelski i tak można wymieniać bez końca przykłady depolonizacji Polskiego przemysłu.

Polexit

Anuluj