UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wyrocznia. - "Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... " - Jak by PISIO rządziło to byśmy nie widzieli, a tak zobaczymy


Anuluj