UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wyrocznia. - "Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... " - Jak by PISIO rządziło to byśmy nie widzieli, a tak zobaczymy
@Wyrocznia. - "Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... " - Jak by PISIO rządziło to byśmy nie widzieli, a tak zobaczymy