UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za PiS nakazaliby podpisanie umowy za 130mln pewnie co. W ramach nabicia kasy kolesiom. Prowizji dla swoich. Skoro można było kupować najdrożej jak generatory, respiratory rozbili by ten kraj w pył w trzeciej kadencji. Tylko potem ekstradycję musimy z wysp brytyjskich wykonać bo honoru nie ma żaden stanąć dobrowolnie przed wymiarem sprawiedliwości.