Wybrany wątek opinii

Bardzo sie ciesze umnie w Olsztynie czekamy na nie wy placicie a Olsztyn zabiera pozdro elblag
Kiotyt (2025.09.23)
@Kiotyt - Wreszcie wieś Łolsztyn doczekała się tramwaju a już się mądrzą
(2025.09.23)
@Kiotyt - "umnie w Olsztynie" - współczuję miejsca zamieszkania. I pisowni.
(2025.09.23)
Łolsztyn zawsze miał kompleks niższości szuwarowo bagiennej i dlatego "sie mondrzy". Niestety ma więcej narzędzi do takiego wojowania o którym całe województwo wie i odczuwa to na sobie. Rozwinął się w ciągu ostatnich 20 lat ale reszta miast.... szkoda gadać. Wiemy jak było.
(2025.09.23)
Powrót do komentarzy