74
23.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@spoko - u nas straszne są zimy, prawie jak w Turcji
(2025.09.23)
"Będziecie trawę żreć!" Starczy, że Ty już żresz.
(2025.09.23)
Czesciowo niskopodlogowe, czyli znow elblag inwestuje w schody jako jedyni w pl, musimy byc inni a 90% pasazerow to dziadki
Motorniczy (2025.09.23)

info

4  
  6
W Turcji jest ok robią świetne przeszczepy włosów i inne zabiegi medycyny tak wiec i tramwaje mogą być extra
(2025.09.23)
Przeciez Turcja to ulubiony raj na wakacje więc możemy i jeździć tureckimi tramwajami -:)
(2025.09.23)

info

5  
  3
Co z tego skoro nadal są najsilniejsze w Polsce?
(2025.09.23)

info

0  
  2
@spoko - W środkowej Turcji zima, a nawet późna jesień i wczesna wiosną są zimniejsze niż w Polsce. Tylko nad morzem jest łagodniejszy klimat i to też raczej tylko śródziemnym.
(2025.09.23)
Tramwaje będą niskopodłogowe lub częściowo niskopodłogowe. Jak te nasze autobusy ze schodami z tyłu
(2025.09.23)

info

8  
  1
@spoko - Byłeś kiedyś poza Polską?
(2025.09.23)
I PO co tyle tego wszystkiego... ?... jak te jeszcze jeżdżą. Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... Na dwa lata spokój z tramwajami - a PO dwóch latach wymyśli się taką wiadomość że no niestety firma z Turcji wycofała się z umowy i trzeba szukać drugą firmę. I dalej będziecie jeździć złomem bo taki wasz los.... oczywiście z nadzieją że będą nowe
Wyrocznia. (2025.09.23)