A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@spoko - u nas straszne są zimy, prawie jak w Turcji
"Będziecie trawę żreć!" Starczy, że Ty już żresz.
Czesciowo niskopodlogowe, czyli znow elblag inwestuje w schody jako jedyni w pl, musimy byc inni a 90% pasazerow to dziadki
W Turcji jest ok robią świetne przeszczepy włosów i inne zabiegi medycyny tak wiec i tramwaje mogą być extra
Przeciez Turcja to ulubiony raj na wakacje więc możemy i jeździć tureckimi tramwajami -:)
Co z tego skoro nadal są najsilniejsze w Polsce?
@spoko - W środkowej Turcji zima, a nawet późna jesień i wczesna wiosną są zimniejsze niż w Polsce. Tylko nad morzem jest łagodniejszy klimat i to też raczej tylko śródziemnym.
Tramwaje będą niskopodłogowe lub częściowo niskopodłogowe. Jak te nasze autobusy ze schodami z tyłu
@spoko - Byłeś kiedyś poza Polską?
I PO co tyle tego wszystkiego... ?... jak te jeszcze jeżdżą. Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... Na dwa lata spokój z tramwajami - a PO dwóch latach wymyśli się taką wiadomość że no niestety firma z Turcji wycofała się z umowy i trzeba szukać drugą firmę. I dalej będziecie jeździć złomem bo taki wasz los.... oczywiście z nadzieją że będą nowe