Wybrany wątek opinii

W obecnej sytuacji wolałby żeby za te 100 mln wybudowano jakieś schrony
3 światowa (2025.09.23)
@3 światowa - Po co schrony? Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami i nie prowokować ich do wojny.
(2025.09.23)
@3 światowa - Bierz łopatę i kop🤣🤣🤣
jmaniek1 (2025.09.23)
@3 światowa - Jak to leciało nie wywołujmy paniki. A w TV seria poradników jak przetrwać. Zapasy wody, zapasy żywności, plecaki, paszporty pod ręką. No ludzie i kto tu sieje dezinformację.
(2025.09.23)
"Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami" - w zgodzie to znaczy tylko - klęczeć przed nimi, no nie.
(2025.09.23)
W zgodzie to znaczy nie obrażać ich bezpodstawnie i nie prowokować do wojny głupimi zaczepkami. To właśnie dziś klęczysz na kolanach i robisz, co ci powie Ameryka. A Ameryka ma interes w słabej i podzielonej Europie.
(2025.09.23)
Powrót do komentarzy