Wybrany wątek opinii
W obecnej sytuacji wolałby żeby za te 100 mln wybudowano jakieś schrony
Do moderacji
Odpowiedz
8
49
@3 światowa - Po co schrony? Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami i nie prowokować ich do wojny.
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
@3 światowa - Bierz łopatę i kop🤣🤣🤣
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@3 światowa - Jak to leciało nie wywołujmy paniki. A w TV seria poradników jak przetrwać. Zapasy wody, zapasy żywności, plecaki, paszporty pod ręką. No ludzie i kto tu sieje dezinformację.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
"Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami" - w zgodzie to znaczy tylko - klęczeć przed nimi, no nie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
W zgodzie to znaczy nie obrażać ich bezpodstawnie i nie prowokować do wojny głupimi zaczepkami. To właśnie dziś klęczysz na kolanach i robisz, co ci powie Ameryka. A Ameryka ma interes w słabej i podzielonej Europie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2