55
02.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Hubbabubba - Ełk jest pięknym miastem i prężnie się rozwija Widać mają prawdziwego gospodarza.
bra (2025.09.02)
@Diecezja Sosnowiec - Zabierz swój podatek i daj komu chcesz. W demokracji to jest normalne, ale niektórzy dalej żyją w komunie. Widać dużo donosów się pisało, jest wprawa.
bra (2025.09.02)
@Na przód - nie wstyd ci brać te judaszowe srebrniki????
katon (2025.09.02)
@Disgusted - Jak czytam takie bzdury, że Elbląg to inny stan umysłu, brak pomysłu, wizji itd zastanawiam się dlaczego osoba to pisząca nie zmieni po prostu miejsca zamieszkania? Realizuj swoje wizje i ambicje i przestań narzekać czy ty taki rodzaj innego stanu umysłu? Świetnie znam miasta od Pasłęka do Chojnic, od Grudziądza przez Gdańsk do Słupska i jakoś nic mnie tam nie zaskakuje na plus, nie widzę żadnej "lepszości" (wyłączam aglomerację Trójmiejską bo to inna skala).
(2025.09.02)
@bra - Batyr furmanka za 2 mln a co raz się jest "prezydentem"wybraniec psisiurkow już niektórzy wstydzą się że na niego głosowali
Nielubiekaczek (2025.09.02)
@bra - Mąż oborowej opiniował wnioski na jachty
(2025.09.02)
Bezimienny! Szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Jeszcze raz i na głos, może zrozumiesz. Wróć z feedback”iem. Inaczej szkoda mi czasu na wdawanie się z kimś takim w jakąkolwiek dyskusję.
Diagusted (2025.09.02)
Gdzie jest POrt gdzie zbiornik retencyjny gdzie tramwaje gdzie mowy most? Wróbel tak zaciekle walczył o ten POrt i gdzie łon jest w Zakopanem?
(2025.09.02)

info

9  
  5
Dlaczego chamie kasujesz ?
(2025.09.02)

info

2  
  4
Napoleon kurdupel....
(2025.09.02)

info

3  
  4