55
02.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wstyd. Już najwieksze wiochy mają porobione takie inwestycje. Ełk chociażby. Ale nie z nissanem.
Hubbabubba (2025.09.02)
PO oszukali elblążan? Który to już raz? Oni nawet chodnika nie potrafią załatwić a obiecali miejski port? Przecież to jest jakaś farsa! Nic nie robią żyją za nasze i gęby im tylko puchną. Pewnie z głodu?
(2025.09.02)

info

12  
  6
No sami ludzie widzicie. Robert Turlej (który obiecywał budowę ścieżek pieszo-rowerowych w Elblągu. Zawiódł
(2025.09.02)
Jeżdżę po kraju i często widzę jak rozbudowane są chodniki i drogi rowerowe między co pomniejszymi miejscowościami - często oddalonymi od siebie kilka dobrych kilometrów, żeby 2 domy na krzyż miały ze sobą bezpieczną komunikację pieszą i rowerową. Dąbrowa została włączona do granic miasta w 1987.Po co? Już odpowiadam. Po to, żeby miasto zyskało nowych podatników. A w zamian co otrzymała: nic. Od wielu lat rozwija się o nowe domy, co jest zasługą tylko i wyłącznie samych zainteresowanych, czyli mieszkańców. Ale infrastruktura wewnętrzna woła tu o pomstę do nieba. Zero dróg wewnętrznych, zero oświetlenia, nie wspominając już o drodze pieszo rowerowej wzdłuż ul. Królewieckiej, to dla kolejnych władz (chodź ludzie w strukturach nie zmieniają się tu od króla Świeczka) wyzwanie nie do przejścia. Elbląg to inny stan umysłu. Brak pomysłu, brak wizji, brak ambicji.
Disgusted (2025.09.02)
nie zapominaj też o tzw. :zielonej fali" w Elblągu
Bezproblemowy (2025.09.02)
Ale mieszkańcy Elbląga sami tego chcieli: żeby nie powstały ścieżki pieszo-rowerowe na Próchnik/Rubno/Dąbrowę, NIE dla Kolei Nadzalewowej, żeby Komunikacja Miejska w Elblągu została zniszczona, brak remontu chodnika przy ul. Królewieckiej (pomimo wygrania Budżetu Obywatelskiego)
(2025.09.02)

info

9  
  3
Rozdawnictwo zrobiła koalicja 13 grudnia. Swoim rozdają jachty. Nowe jacht plus czy limuzyna plus. Na tęczowe balkony też jest kasa.
bra (2025.09.02)
To prawda Lej Tur nawalił na całej linii. Dlatego nie ma go w UM.
(2025.09.02)
@bra - Pajacyku, już dawno wszyscy wiedzą kto handlował jachtami, kto założył spółkę i namawiał do kupna, kto był w komisji konkursowej i zatwierdzał wnioski na jachty. Możesz przestać siać propagandę i lepiej idź się zapytaj swojej byłej premier z koła gospodyń wiejskich "dlaczegoooo????!!!!".
KapitanSzyderca (2025.09.02)
Koalicja udaje, że rządzi. Niedługo mina dwa lata i żadnego pisowca nie posadzili za złodziejstwo. A ponoć wszyscy pisowcy kradli. Tak rzadzą, że codziennie zadłużenie Polski wzrasta o 1 miliard złotych. PIS w co idzie, gdy była zamknięta część zakładów i tarczy dla przedsiębiorców nie zbliżył się do zadłużenia Tuska. Wyznawcy KO sformatowani przez TVN dalej kochają szkodników. Głupi przed i po szkodzie
bra (2025.09.02)

info

5  
  6