UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bra - Batyr furmanka za 2 mln a co raz się jest "prezydentem"wybraniec psisiurkow już niektórzy wstydzą się że na niego głosowali

Nielubiekaczek

Anuluj