UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - Batyr furmanka za 2 mln a co raz się jest "prezydentem"wybraniec psisiurkow już niektórzy wstydzą się że na niego głosowali
Nielubiekaczek
@bra - Batyr furmanka za 2 mln a co raz się jest "prezydentem"wybraniec psisiurkow już niektórzy wstydzą się że na niego głosowali
Nielubiekaczek