UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Disgusted - Jak czytam takie bzdury, że Elbląg to inny stan umysłu, brak pomysłu, wizji itd zastanawiam się dlaczego osoba to pisząca nie zmieni po prostu miejsca zamieszkania? Realizuj swoje wizje i ambicje i przestań narzekać czy ty taki rodzaj innego stanu umysłu? Świetnie znam miasta od Pasłęka do Chojnic, od Grudziądza przez Gdańsk do Słupska i jakoś nic mnie tam nie zaskakuje na plus, nie widzę żadnej "lepszości" (wyłączam aglomerację Trójmiejską bo to inna skala).