UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bezimienny! Szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Jeszcze raz i na głos, może zrozumiesz. Wróć z feedback”iem. Inaczej szkoda mi czasu na wdawanie się z kimś takim w jakąkolwiek dyskusję.
Diagusted
Bezimienny! Szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Jeszcze raz i na głos, może zrozumiesz. Wróć z feedback”iem. Inaczej szkoda mi czasu na wdawanie się z kimś takim w jakąkolwiek dyskusję.
Diagusted