UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bezimienny! Szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Jeszcze raz i na głos, może zrozumiesz. Wróć z feedback”iem. Inaczej szkoda mi czasu na wdawanie się z kimś takim w jakąkolwiek dyskusję.

Diagusted

Anuluj