Wybrany wątek opinii
Wstyd. Już najwieksze wiochy mają porobione takie inwestycje.
Ełk chociażby.
Ale nie z nissanem.
Do moderacji
Odpowiedz
21
17
@Hubbabubba - Ełk jest pięknym miastem i prężnie się rozwija
Widać mają prawdziwego gospodarza.
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@bra - Mąż oborowej opiniował wnioski na jachty
Do moderacji
Odpowiedz
8
1