Wybrany wątek opinii

Wstyd. Już najwieksze wiochy mają porobione takie inwestycje. Ełk chociażby. Ale nie z nissanem.
Hubbabubba (2025.09.02)
@Hubbabubba - Ełk jest pięknym miastem i prężnie się rozwija Widać mają prawdziwego gospodarza.
bra (2025.09.02)
@bra - Mąż oborowej opiniował wnioski na jachty
(2025.09.02)
Powrót do komentarzy