A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta wiadomosc jakos mnie nie dziwi, dziwi mnie to ze tak slepo ludzie wierzą w tego pelowca i glosuja...
Elbląg to wiocha zabita dechami/ te autobusy albo te złomy na tych wykrzywionych szynach istna Białoruś.... prowincja zdala od cywilizacji.
Obiecali więcej połączeń pkp do Warszawy i słowa NIE dotrzymali, obiecali zieloną falę i słowa NIE dotrzymali, obiecali budowę drogi dla rowerów na Fromborskiej zamiast chodnika z rozjechanych płyt i słowa NIE dotrzymali, obiecali naprawę komunikacji miejskiej którą sami zepsuli i słowa NIE dotrzymali, obiecali budowę drogi dla rowerów i chodnika do Dąbrowy i słowa NIE dotrzymali, obiecali budowę portu miejskiego i słowaNIE dotrzymali, obiecali odbudowę mostka elewów i słowa NIE dotrzymali. POwcy wielokrotnie już oszukali elblążan. Pora definitywnie się z nimi rozstać i raz na zawsze pozbawić władzy jak i pełnienia jakichkolwiek urzędniczych, kierowniczych stanowisk.
Duże rozczarowanie. Myślę, że wniosek został źle sformułowany i dlatego zajął tak odległe miejsce. Niska skuteczność pozyskiwania środków zewnętrznych.
Ci fachowcy z Platformy Oszustów nawet wniosku nie potrafią napisać.110 miejsce na 115.Skandal. .
Po rozum trzeba pisowcom też pisać wniski
@bra - Pisośliwki w donosy najlepsi
Pis donosy tylko pisać potrafi tfu
Mieszkam teraz w GB, ale jak się trochę odkuję to wracam, bo nie ma to jak na swoich śmieciach, martwi mnie ten bałagan w moim mieście, ze zdjęć widzę jak Mazueska, Trybunalska są ogromnie pozarastane, trawa po pas, gdzie są służby miejskie, gdzie jest prezydent, czy już wròcił po tej powodzi, biedaczek zabiedzony, zganiany, wszyscy zajęci, że nie ma mu kto taczki załadować, - za komuny lepiej dbali o obkaszanie, rowy melioracyjne, trawniki.. ta władza to porażka zupełnie jak moja była żona, też miała tak na imię.
Młodzi nie czekają. Wyjeżdżają stąd.