Wybrany wątek opinii
Elbląg daje że swojego budżetu 4.5 mln rocznie na tzw katechetów. A na inwestycje zbrakło. To nie jest normalne.
Do moderacji
Odpowiedz
31
27
@Diecezja Sosnowiec - Zabierz swój podatek i daj komu chcesz. W demokracji to jest normalne, ale niektórzy dalej żyją w komunie. Widać dużo donosów się pisało, jest wprawa.
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
@bra - Pisośliwki w donosy najlepsi
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Donosy to pisośliwki są najl - Oooo to ty chyba nie wiesz o donosach jakie PO pisało do UE na Polskę. Nie wiem czy jest coś gorszego. I głosowali za sankcjami na Polskę. Sprzedajność na maksa. Teraz też, zbiorniki na zapasową ropę strategiczne ale gdzie? Na terenie de. I jeszcze od nich będzie zależało kiedy nam wydadzą jak będzie potrzebna.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Diecezja Sosnowiec - Po prostu: dureń
Do moderacji
Odpowiedz
1
1