UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Disgusted - Jak czytam takie bzdury, że Elbląg to inny stan umysłu, brak pomysłu, wizji itd zastanawiam się dlaczego osoba to pisząca nie zmieni po prostu miejsca zamieszkania? Realizuj swoje wizje i ambicje i przestań narzekać czy ty taki rodzaj innego stanu umysłu? Świetnie znam miasta od Pasłęka do Chojnic, od Grudziądza przez Gdańsk do Słupska i jakoś nic mnie tam nie zaskakuje na plus, nie widzę żadnej "lepszości" (wyłączam aglomerację Trójmiejską bo to inna skala).