Wybrany wątek opinii
Jeżdżę po kraju i często widzę jak rozbudowane są chodniki i drogi rowerowe między co pomniejszymi miejscowościami - często oddalonymi od siebie kilka dobrych kilometrów, żeby 2 domy na krzyż miały ze sobą bezpieczną komunikację pieszą i rowerową.
Dąbrowa została włączona do granic miasta w 1987.Po co? Już odpowiadam. Po to, żeby miasto zyskało nowych podatników. A w zamian co otrzymała: nic. Od wielu lat rozwija się o nowe domy, co jest zasługą tylko i wyłącznie samych zainteresowanych, czyli mieszkańców. Ale infrastruktura wewnętrzna woła tu o pomstę do nieba. Zero dróg wewnętrznych, zero oświetlenia, nie wspominając już o drodze pieszo rowerowej wzdłuż ul. Królewieckiej, to dla kolejnych władz (chodź ludzie w strukturach nie zmieniają się tu od króla Świeczka) wyzwanie nie do przejścia.
Elbląg to inny stan umysłu. Brak pomysłu, brak wizji, brak ambicji.
Do moderacji
Odpowiedz
20
8
@Disgusted - Jak czytam takie bzdury, że Elbląg to inny stan umysłu, brak pomysłu, wizji itd zastanawiam się dlaczego osoba to pisząca nie zmieni po prostu miejsca zamieszkania? Realizuj swoje wizje i ambicje i przestań narzekać czy ty taki rodzaj innego stanu umysłu? Świetnie znam miasta od Pasłęka do Chojnic, od Grudziądza przez Gdańsk do Słupska i jakoś nic mnie tam nie zaskakuje na plus, nie widzę żadnej "lepszości" (wyłączam aglomerację Trójmiejską bo to inna skala).
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
Bezimienny! Szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem. Jeszcze raz i na głos, może zrozumiesz. Wróć z feedback”iem. Inaczej szkoda mi czasu na wdawanie się z kimś takim w jakąkolwiek dyskusję.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1