97
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawda, ale macie tam paru takich biurowych, co lepiej byłoby dla firmy, żeby brali pensję ale do pracy nie przychodzili. Tacy geniusze!
(2025.08.29)
No jak który ?, z T1.To nie wiecie ?
biurowy (2025.08.30)

info

1  
  1
Który z T1,podaj inicjały.
(2025.08.30)
Ciemnogród komentującego przeraża ….. 😂😂😂😂
Yaro (2025.08.30)
A Chiny zużywają o 30% więcej węgla niż produkcja światowa jak mawiał geniusz ekonomii Nawrocki 😂😂😂
Yaro (2025.08.30)
B. K.
(2025.08.30)
@Mysz - Słabo tą firme prowadzisz widać. Firma no name...
(2025.09.07)