UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - O pieniądze chodzi a o co innego? Dla mnie mogą strajkować a najlepiej jak GE splajtuje i zwinie się z miasta, wtedy może przestaną się dopominać o więcej i więcej i tak bez końca.
@KapitanSzyderca - O pieniądze chodzi a o co innego? Dla mnie mogą strajkować a najlepiej jak GE splajtuje i zwinie się z miasta, wtedy może przestaną się dopominać o więcej i więcej i tak bez końca.