UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - O pieniądze chodzi a o co innego? Dla mnie mogą strajkować a najlepiej jak GE splajtuje i zwinie się z miasta, wtedy może przestaną się dopominać o więcej i więcej i tak bez końca.


Anuluj