UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Była jakaś akcja protestacyjna z powodu której zamknęli odlewnię? Z Elbląga jesteś? Czy piszesz te komentarze z bardzo daleka na zlecenie za pieniądze?
KapitanSzyderca
Była jakaś akcja protestacyjna z powodu której zamknęli odlewnię? Z Elbląga jesteś? Czy piszesz te komentarze z bardzo daleka na zlecenie za pieniądze?
KapitanSzyderca