UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Była jakaś akcja protestacyjna z powodu której zamknęli odlewnię? Z Elbląga jesteś? Czy piszesz te komentarze z bardzo daleka na zlecenie za pieniądze?

KapitanSzyderca

Anuluj