Wybrany wątek opinii

I bardzo dobrze! Glos zawsze należy do pracowników!
(2025.08.27)
Jak sobie zorganizujesz firmę i będziesz finansował jej działalność biorąc na siebie całe ryzyko to będziesz miał głos a teraz do roboty.
(2025.08.28)
Powrót do komentarzy