UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie pracownicy biurowi którzy jak poprzednik napisał - dają oferty, zamawiają, opracowują technologię, to na maszynie byś mógł obrabiać swoje gile co najwyżej. Zastanów się co piszesz. Każdy jest w tej firmie potrzebny. I fizyczny i biurowy. I podwyżki są dla wszystkich jednakowe, jednakowy procent i min 550 zł.


Anuluj