UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Strajkujcie strajkujcie. Już były takie firmy w Elblągu gdzie strajkowali i.. , ,, i już ich niema. Żeby historia się nie powtórzyła i ta firma się nie zawinęła a robi już przymiarki. :):)
Strajkujcie strajkujcie. Już były takie firmy w Elblągu gdzie strajkowali i.. , ,, i już ich niema. Żeby historia się nie powtórzyła i ta firma się nie zawinęła a robi już przymiarki. :):)