UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strajkujcie strajkujcie. Już były takie firmy w Elblągu gdzie strajkowali i.. , ,, i już ich niema. Żeby historia się nie powtórzyła i ta firma się nie zawinęła a robi już przymiarki. :):)


Anuluj