UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Emil_MA - Uzasadnij ten fikołek logiczny. Przejęli kraj w stagnacji gospodarczej 0,5% wzrost PKB a mamy 3%. Inflacja zduszona. Deficytem chcesz podłogę wycierać? PiS osiem lat gadał o inwestycjach i łopaty nie wbił. Albo zasypywał co zaczął jak Ostrołęka.