UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najciekawsze jest to żę żaden z tych związków nie reagował kiedy koncern wygasił odlewnie żeliwa a następnie jedyną w polsce odlewnie staliwa zdolną odlewać komponenty do turbin parowych używanych w elektrowniach nuklearnych. Teraz zarobią inni a specjalistyczna wiedza techniczna zaniknie. Szkoda że autor artykułu nie wspomniał o ile walczą MZZ i Solidarność - podpowiem że nie jest to bajońska kwota.

Rudy_102