UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dostali min.7,5% podwyżki (jeśli ktoś zarabiał poniżej 7'500 brutto to nawet więcej) i ciągle im mało!! Wstydu nie mają! Nauczyciele, emeryci i wielu innych mogło w tym roku tylko o takich podwyżkach pomarzyć. Już nie jedną firmę w tym kraju tak związkowcy wykończyli. Produkcja poszła za granicę a ludzie siedzą na bezrobociu, bo związkowcy byli pazerni na kasę.