UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Emil_MA - Uzasadnij ten fikołek logiczny. Przejęli kraj w stagnacji gospodarczej 0,5% wzrost PKB a mamy 3%. Inflacja zduszona. Deficytem chcesz podłogę wycierać? PiS osiem lat gadał o inwestycjach i łopaty nie wbił. Albo zasypywał co zaczął jak Ostrołęka.