UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????


Anuluj