UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????
No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????