UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego ci mieszkancy nie przestawili samochodow pare ulic dalej, przeciez to juz tyle razy tam zalewa.
marniak
dlaczego ci mieszkancy nie przestawili samochodow pare ulic dalej, przeciez to juz tyle razy tam zalewa.
marniak