Wybrany wątek opinii
No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????
Do moderacji
Odpowiedz
29
7
a czemu nie pytałeś swoich prze ostatnie 8 lat, a konkretnie od 2017 roku?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0