Wybrany wątek opinii

No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????
(2025.07.29)
a czemu nie pytałeś swoich prze ostatnie 8 lat, a konkretnie od 2017 roku?
(2025.07.30)
Powrót do komentarzy