161
29.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@wszoku - @January - po co ta złość, nienawiść? Mniej TV Republika, powinno się poprawić. Temat przez Ciebie poruszany, lokalizacja zbiornika, jest jak najbardziej trafny. Roboty ziemne w 80% wykonane, pojemność znakomita, wystarczy wykonać kanał i układ zastawek kierujący wodę do pozostałości basenu. Odpływ sądzę też wciąż sprawny. Tylko chyba za tanio to wyjdzie, bo żadna z ekip rządzących miastem nie chce tego widzieć.
Cyklista (2025.07.29)
przecież KUMIELA wylewa najczęściej na odcinku zaraz za mostkiem na WYSPIAŃSKIEGO niedaleko garaży tam w pierwszej kolejności powinno być zabezpieczenie
(2025.07.29)
@HURAGAN - Urzednicy winni to robic nudza sie.
(2025.07.29)
Bulionerzy
(2025.07.29)
Nigdzie trawnikow sie nie kosi, vzielsko po chlania wode I jest domem dla owadow. Osz madrzy
(2025.07.29)
A kto z radnych kierował zapytania do Wód Polskich ws rzeki Kumieli? A miasto samo przez siebie nie jest w stanie podjąć działań? Same sieroty za pieniądze ludzi. Tylko drzewa sadzić potrafią.
Nastek (2025.07.29)
Kara Boża za Alfonsa
(2025.07.29)

info

2  
  1
Dawnych basen służył też jako zbiornik retencyjny stąd elbing nie był zalewany. Teraz masz basenik i zero zbiorników retencyjnych
Art:) (2025.07.29)
@GłębokaMyśl - Najpierw to musieliby zrobić porządek z bobrami na tych terenach, które robią szkody w wałach.
(2025.07.29)
A Zbiornik Retencyjny, który miał być wybudowany przy ul. Marymonckiej, dalej odłożony w planach. Miasto twierdzi, że nie ma kasy. Plany przewidywały 3 lata temu, że będzie to kosztować 23 mil. zł. Wygląda na to że lepiej dać parę groszy zalanym jak zbudować zbiornik.
Kondek (2025.07.29)

info

5  
  2