A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wszoku - @January - po co ta złość, nienawiść? Mniej TV Republika, powinno się poprawić. Temat przez Ciebie poruszany, lokalizacja zbiornika, jest jak najbardziej trafny. Roboty ziemne w 80% wykonane, pojemność znakomita, wystarczy wykonać kanał i układ zastawek kierujący wodę do pozostałości basenu. Odpływ sądzę też wciąż sprawny. Tylko chyba za tanio to wyjdzie, bo żadna z ekip rządzących miastem nie chce tego widzieć.
przecież KUMIELA wylewa najczęściej na odcinku zaraz za mostkiem na WYSPIAŃSKIEGO niedaleko garaży tam w pierwszej kolejności powinno być zabezpieczenie
@HURAGAN - Urzednicy winni to robic nudza sie.
Bulionerzy
Nigdzie trawnikow sie nie kosi, vzielsko po chlania wode I jest domem dla owadow. Osz madrzy
A kto z radnych kierował zapytania do Wód Polskich ws rzeki Kumieli? A miasto samo przez siebie nie jest w stanie podjąć działań? Same sieroty za pieniądze ludzi. Tylko drzewa sadzić potrafią.
Kara Boża za Alfonsa
Dawnych basen służył też jako zbiornik retencyjny stąd elbing nie był zalewany. Teraz masz basenik i zero zbiorników retencyjnych
@GłębokaMyśl - Najpierw to musieliby zrobić porządek z bobrami na tych terenach, które robią szkody w wałach.
A Zbiornik Retencyjny, który miał być wybudowany przy ul. Marymonckiej, dalej odłożony w planach. Miasto twierdzi, że nie ma kasy. Plany przewidywały 3 lata temu, że będzie to kosztować 23 mil. zł. Wygląda na to że lepiej dać parę groszy zalanym jak zbudować zbiornik.