UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wszoku - @January - po co ta złość, nienawiść? Mniej TV Republika, powinno się poprawić. Temat przez Ciebie poruszany, lokalizacja zbiornika, jest jak najbardziej trafny. Roboty ziemne w 80% wykonane, pojemność znakomita, wystarczy wykonać kanał i układ zastawek kierujący wodę do pozostałości basenu. Odpływ sądzę też wciąż sprawny. Tylko chyba za tanio to wyjdzie, bo żadna z ekip rządzących miastem nie chce tego widzieć.

Cyklista

Anuluj