161
29.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a gdzie zbiorniczek - nadal w planach ?????
pariodii cd (2025.07.29)

info

4  
  1
Dobrze że macie kościół w pobliżu.
Módlcie się (2025.07.29)

info

1  
  0
@Pijak - To się rzeki pogłębia, oczyszcza z zielska i dba o wały. Poza tym brak zbiornika retencyjnego.
(2025.07.29)
A by tak Wcisnąć przekop Kumieli do portu morskiego?
(2025.07.29)

info

0  
  1
Pisałem, pisałem do tych którzy dają pozwolenie na budowę w miejscu gdzie ciągle zalewa by myśleli przed a nie po. To się wiąże zawsze że stratami i odszkodowaniami. Żeby mnie dobrze zrozumieć musiałbym zaniżyć się do twojego poziomu a to nie będzie takie proste.
(2025.07.29)

info

3  
  0
Prognozy nie były przesadnie alarmujące…
PRowiec (2025.07.29)

info

1  
  0
Największe pretensje do zalania mają smakosze z okolic Zw. Jaszczurczego, bo nie mogli się zalać od rana, gdyż ich Borys był nieczynny poprzez zalanie.
(2025.07.29)

info

0  
  0
Ciekawe jaki pomysł na niezalewanie mieli mieszkańcy Elbląga przez prawie 200 lat przed 1945 rokiem ?
(2025.07.29)
@HURAGAN - Gdzie są teraz przeciwnicy, ekolodzy co zblokowali budowę zbiornika na kumieli zaraz przed miastem od steony Bażantarni???
(2025.07.29)
OOOOO i się spociłeś.
(2025.07.29)