A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a gdzie zbiorniczek - nadal w planach ?????
Dobrze że macie kościół w pobliżu.
@Pijak - To się rzeki pogłębia, oczyszcza z zielska i dba o wały. Poza tym brak zbiornika retencyjnego.
A by tak Wcisnąć przekop Kumieli do portu morskiego?
Pisałem, pisałem do tych którzy dają pozwolenie na budowę w miejscu gdzie ciągle zalewa by myśleli przed a nie po. To się wiąże zawsze że stratami i odszkodowaniami.
Żeby mnie dobrze zrozumieć musiałbym zaniżyć się do twojego poziomu a to nie będzie takie proste.
Prognozy nie były przesadnie alarmujące…
Największe pretensje do zalania mają smakosze z okolic Zw. Jaszczurczego, bo nie mogli się zalać od rana, gdyż ich Borys był nieczynny poprzez zalanie.
Ciekawe jaki pomysł na niezalewanie mieli mieszkańcy Elbląga przez prawie 200 lat przed 1945 rokiem ?
@HURAGAN - Gdzie są teraz przeciwnicy, ekolodzy co zblokowali budowę zbiornika na kumieli zaraz przed miastem od steony Bażantarni???
OOOOO i się spociłeś.