UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Zbiornik Retencyjny, który miał być wybudowany przy ul. Marymonckiej, dalej odłożony w planach. Miasto twierdzi, że nie ma kasy. Plany przewidywały 3 lata temu, że będzie to kosztować 23 mil. zł. Wygląda na to że lepiej dać parę groszy zalanym jak zbudować zbiornik.

Kondek

Anuluj