UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A Zbiornik Retencyjny, który miał być wybudowany przy ul. Marymonckiej, dalej odłożony w planach. Miasto twierdzi, że nie ma kasy. Plany przewidywały 3 lata temu, że będzie to kosztować 23 mil. zł. Wygląda na to że lepiej dać parę groszy zalanym jak zbudować zbiornik.
Kondek