A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Właśnie... tym ciekawsza jest myśl o dobetonowaniu odcinka i budowie wielkich bloków z garażami podziemnymi. Tym bardziej, że na filmach z 2017 r. dostępnych w Internecie całkiem dobrze zwizualizowano z drona teren podatny na podtopienia. Naprawdę mnie interesuje, co myśli deweloper w takiej sytuacji. Zalało w 2017 (i wiele fazy wcześniej), to limit wyczerpany, już na pewno będzie git (?). Kupujących jeszcze jestem w stanie zrozumieć, jeżeli nie są z Elbląga mogli nie wiedzieć.
na rynku wtórnym przybędzie ofert samochodów / nie bitych /.
Od cofki to co najwyżej Bulwar podleje, ale jest to spokojne rozlanie siecwody. Zawsze Kumieka jako rwącą gorska rzeka wyrządzała krzywdę misstu.
a twoje won to z niemieckiego czy z ruskiego?
To się teraz ludzie budzicie z tego chocholego tańca? Sami chcirlescie igrzysk to dostaliście imprezy plus aquapark. Jaka władza przy takich wyborcach będzie wydawać kase na losowe( raz na 10 lat?) zjawiska ja powodz, gdzie okres kadencji to 4,max 8 lat? Juz sie podniosło larum jak zaczęli platnowac teren w bażantarni pod ten zbiorni, że drzewa wycinają, że zabetonuja Także jacy wyborcy taka władza, która robi tak jak ich elektorat chce.
A Elektorat chce igrzysk.
Wszyscy widzę się znaj fachowcy..... , a tak naprawdę to urzędnicy co wiedza i się mądrzą, jak widać maja dużo czasu na swoje madrości może by Prezydent, Starosta zablokowali dostęp do sieci i skończyło by się to pier....... Normalni ludzie nie maja czasu musza pracować wiec do roboty.
a czemu nie pytałeś swoich prze ostatnie 8 lat, a konkretnie od 2017 roku?
budynki będą osiadać ?
@January@ - Wkoncu.... będzie jak na początku! Czyli czekaj Tatka Latka...
A co na to wszystko ten wszechwiedzacy lanser senator motorowka vel wrogie przejecie? Gdzie on leb teraz schowal? Mam nadzieje ze juz w woderach usywa skutki POwodzi? Pewnie pisze nienawistne posty na PIS i wzdycha do zaklamanych sondazy?