A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@elblążanin48 - Napisali "koło" Związku Jaszczurczego i patrz Pan - rzeczywiście, ulica Związku jaszczurczego jest nieopodal ! A tyle było radochy ze złapania Redakcji na błędzie! A tak na marginesie - te 48 w podpisie, to chyba iloraz inteligencji, co ?
Czyli, jak do tej pory, jak na wsi, sprzedaż dla sprzedaży, ale żeby główna ulica przelotowa Elbląga wyglądała, jak w 110 tys. mieście to już Ratusz nie myśli. Może ktoś wyjaśni, skąd to małomiasteczkowe, prowincjonalne myślenie władz o naszym mieście. ?
Nie widzę niestety ratunku dla ciebie. Przypomnę że pis nie rządzi od prawie dwóch lat, możemy teraz delektować się sukcesami obecnego rządu, ale radzę się spieszyć bo ich czas dobiega końca; ). Ps, obelgi od platformianych fanatyków (czyt. oszołomów) mnie nie ruszają :)
Widzę że jak Elbląskie firmy się rozwijają to kogoś to boli, ,, ,, No i szok że ktoś tu zbiera środki i inwestuje, ,, Leczcie się malkontencji bo rozumek uwiera w czaszce i zawiść wali między oczy, ,, ,
A może po prostu zlikwidować te rzeczywiście obrzydliwe pawilony i w to miejsce przedłużyć ścianę zieleni między wieżowcami a uciążliwą ulicą Grunwaldzką (hałas, tramwaje, w suche dni tumany kurzu itd. ). Dajcie ludziom żyć! W Elblągu jest taka przerażająca maniera, żeby w każdą, nawet najmniejszą dziurę, lukę, przerwę między budynkami, zaraz lokować plomby, które zazwyczaj ani architektonicznie, ani estetycznie nijak do niczego nie pasują! To tyle pod rozwagę władzom Elbląga!!!!
Cenzura w portel. pl na światowym poziomie. Wszystko co obala mit bajkowego Elbląga jest kasowane.
to są tereny powodziowe zalewane regularnie. Nie polecam
PiS w Elblągu rządził półtora roku, jakieś 15 lat temu, więc wyluzuj.
Powiem szczerze nie moge patrzec na te czesc miasta, jest obrzydliwa- wybaczcie normalni mieszkancy.
Daję 1 zł +vat