UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może po prostu zlikwidować te rzeczywiście obrzydliwe pawilony i w to miejsce przedłużyć ścianę zieleni między wieżowcami a uciążliwą ulicą Grunwaldzką (hałas, tramwaje, w suche dni tumany kurzu itd. ). Dajcie ludziom żyć! W Elblągu jest taka przerażająca maniera, żeby w każdą, nawet najmniejszą dziurę, lukę, przerwę między budynkami, zaraz lokować plomby, które zazwyczaj ani architektonicznie, ani estetycznie nijak do niczego nie pasują! To tyle pod rozwagę władzom Elbląga!!!!

już poważny stefek