UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widzę niestety ratunku dla ciebie. Przypomnę że pis nie rządzi od prawie dwóch lat, możemy teraz delektować się sukcesami obecnego rządu, ale radzę się spieszyć bo ich czas dobiega końca; ). Ps, obelgi od platformianych fanatyków (czyt. oszołomów) mnie nie ruszają :)


Anuluj