UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem szczerze nie moge patrzec na te czesc miasta, jest obrzydliwa- wybaczcie normalni mieszkancy.
aswymiata
Powiem szczerze nie moge patrzec na te czesc miasta, jest obrzydliwa- wybaczcie normalni mieszkancy.
aswymiata