A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A masz jakiś dowód na te jak to nazywasz lewe wizy? Póki co jest jakaś komisja śledcza w tej sprawie, ale nic nie ustaliła, nikogo do więzienia nie posłała za te niby lewe wizy. Poza tym, że niektóre media rozdmuchują temat, to nic nikomu nie udowodniono.
@Nrtc - Ośrodek dla pisowcó, konfeciarzy i tych, którzy dają im się nabierać na te straszenie. Gdyby dalej siedzieli przy korycie byliby mocno zajęci rozdawaniem kolejnych willi dla swoich z publicznych pieniędzy i utrzymywaniem pierdkiewicza, a że aktualnie nie mają nic do roboty, to straszą dzieci babą jagą.
Na czym ta "ustawka" ma polegać?, że tylko jeden z dzierżawców jest zainteresowany zakupem działki, a pozostali nie. Zamiast pisać bzdury porozmawiaj z dzierżawcami, może coś dotrze do świadomości.
Jak ktoś wjeżdża do Elbląga mostem Tysiaclecia, dalej ulicą o tej samej nazwie, przejeżdża szeroką Grunwaldzką i dalej przez rondo to jest przekonany, że to miasto się nie zmieniło od dziesięcioleci i ma max 40 tys. mieszkańców, ale to niemożliwe żeby wiecej, Czy o to chodzi władzom ?
@Tak będzie . - Tam jest podmokło i piach. Próbowali palować za drogo by wyszło. Tam powinni parking zrobić. Tylko, że już sprzedane.
To miasto 40 tys To mialo w XVIIIw.
Ozzy Osbourne nie żyje
Kiedy termin sprzedaży. Uczulam pracowników Departamentu Dyrektora Skorupy, by nie brali przykładu ze swoich poprzedników, którzy przy transakcji sprzedaży zapominali o stosownym wpisie dot. terminu rozpoczęcia i zakończenia budowy.. Nie trzeba nam już więcej półhektarowych łąk w Centrum Miasta, Elbląg Zdrojów, czy Pałacyków na Piechoty i temu podobnych kwiatków dziwnej beztroski urzędniczej.
Inwestycja na skalę tego potężnego miasta.