UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli, jak do tej pory, jak na wsi, sprzedaż dla sprzedaży, ale żeby główna ulica przelotowa Elbląga wyglądała, jak w 110 tys. mieście to już Ratusz nie myśli. Może ktoś wyjaśni, skąd to małomiasteczkowe, prowincjonalne myślenie władz o naszym mieście. ?


Anuluj