UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może po prostu zlikwidować te rzeczywiście obrzydliwe pawilony i w to miejsce przedłużyć ścianę zieleni między wieżowcami a uciążliwą ulicą Grunwaldzką (hałas, tramwaje, w suche dni tumany kurzu itd. ). Dajcie ludziom żyć! W Elblągu jest taka przerażająca maniera, żeby w każdą, nawet najmniejszą dziurę, lukę, przerwę między budynkami, zaraz lokować plomby, które zazwyczaj ani architektonicznie, ani estetycznie nijak do niczego nie pasują! To tyle pod rozwagę władzom Elbląga!!!!

już poważny stefek

Anuluj