UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę że jak Elbląskie firmy się rozwijają to kogoś to boli, ,, ,, No i szok że ktoś tu zbiera środki i inwestuje, ,, Leczcie się malkontencji bo rozumek uwiera w czaszce i zawiść wali między oczy, ,, ,
MariuszLewandowski-Fc