UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę że jak Elbląskie firmy się rozwijają to kogoś to boli, ,, ,, No i szok że ktoś tu zbiera środki i inwestuje, ,, Leczcie się malkontencji bo rozumek uwiera w czaszce i zawiść wali między oczy, ,, ,

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj