Wybrany wątek opinii
Sanktuarium dla naiwnych wiernych PIS, może niech powstanie, dużo flag i orłów
Do moderacji
Odpowiedz
37
55
"dużo flag i orłów" - ta zgraja pseudo patriotów PIS, paraliżuje cały kraj, bo kontrolowana przez PIS anarchia i naiwniacy to ich pożywka
Do moderacji
Odpowiedz
37
44
Taki fanatyzm polityczny, to już nie zabawny folklor, a temat dla lekarzy
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
A może ośrodek dla uchodźców
Do moderacji
Odpowiedz
5
15
@Nrtc - Oczywiście tych uchodźców przez PIS za łapówki sprowadzonych, bo innych praktycznie nie ma. A tak w ogóle to oni (ci uchodźcy) wyglądają na wiele mądrzejszych od Was.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
A masz jakiś dowód na te jak to nazywasz lewe wizy? Póki co jest jakaś komisja śledcza w tej sprawie, ale nic nie ustaliła, nikogo do więzienia nie posłała za te niby lewe wizy. Poza tym, że niektóre media rozdmuchują temat, to nic nikomu nie udowodniono.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Nrtc - Ośrodek dla pisowcó, konfeciarzy i tych, którzy dają im się nabierać na te straszenie. Gdyby dalej siedzieli przy korycie byliby mocno zajęci rozdawaniem kolejnych willi dla swoich z publicznych pieniędzy i utrzymywaniem pierdkiewicza, a że aktualnie nie mają nic do roboty, to straszą dzieci babą jagą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Nie widzę niestety ratunku dla ciebie. Przypomnę że pis nie rządzi od prawie dwóch lat, możemy teraz delektować się sukcesami obecnego rządu, ale radzę się spieszyć bo ich czas dobiega końca; ). Ps, obelgi od platformianych fanatyków (czyt. oszołomów) mnie nie ruszają :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
PiS w Elblągu rządził półtora roku, jakieś 15 lat temu, więc wyluzuj.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0