UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czyli, jak do tej pory, jak na wsi, sprzedaż dla sprzedaży, ale żeby główna ulica przelotowa Elbląga wyglądała, jak w 110 tys. mieście to już Ratusz nie myśli. Może ktoś wyjaśni, skąd to małomiasteczkowe, prowincjonalne myślenie władz o naszym mieście. ?