UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie widzę niestety ratunku dla ciebie. Przypomnę że pis nie rządzi od prawie dwóch lat, możemy teraz delektować się sukcesami obecnego rządu, ale radzę się spieszyć bo ich czas dobiega końca; ). Ps, obelgi od platformianych fanatyków (czyt. oszołomów) mnie nie ruszają :)