A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ośmieszasz się
Jakby zarówno kierowcy jak i piesi, poruszali się po drogach i chodnikach zgodnie z literą prawa o ruchu drogowych, nie byłoby aż tyle tragedii na drogach. Niestety tyczy to też rowerzystów (czyli m, in. mnie) i użytkowników hulajnóg. Młodym można mówić 10 razy, a i tak będą jeździć jedną hulajnogą we dwójkę, po chodniku obok ścieżki rowerowej, przejeżdżać po przejściach dla pieszych oraz pędzić "ile fabryka dała"!!! Większość tych grzechów popełniają niestety także rowerzyści. I niestety w ogromnym stopniu bierze się to z bezkarności!!!! Tak, tak, Panowie Policjanci i Panowie Strażnicy Miejscy!!! Z bezkarności!!!
Byłeś potrącony jako pieszy? Pamiętaj, że przysługuje Ci nie tylko zwrot kosztów leczenia! Zadośćuczynienie za ból, cierpienie psychiczne czy utracone możliwości to również Twoje prawo. Większość poszkodowanych przyjmuje pierwsze oferty, nie wiedząc, że są one zwykle zaniżone. Zapraszam do kontaktu 729-059-111
Przykre jest to co się wydarzyło.
Jeszcze bardziej przykre, iż nikt oprócz sprawcy zdarzenia nie wysiadł aby pomóc poszkodowanej do przyjazdu służb ratowniczych. Wszyscy którzy tam byli, a było sporo pojazdów i kierowców wraz z osobami towarzyszącymi popełnili przestępstwo, nie udzielając pomocy poszkodowanym.
Smutno....
Wypadki i inne zdarzenia na tym przejściu dla pieszych są, niestety, imprezą cykliczną.
Przepisy te obowiązywały od dawna bo są narzucone przez traktaty międzynarodowe tylko Polska ich nie wprowadziła w życie przez tyle lat. Wprowadzili je w bardzo zły sposób, dzięki czemu każdy interpretuje je jak uważa, piesi uwierzyli że są świętymi krowami i mogą wchodzić pod koła byle by było to przejście dla pieszych. Problemem obecnie są same przejścia i brak ich przystosowania do obecnych przepisów.
Zamiast do pracy od rana z telefonem, ciepło jeden dzien a rozum dymi.
@Ewelina0000 - Ewelinko, a ile na tym zarabiasz?
Sprawdziłem i kłamiesz - 18-24 lat Wypadki: 2898 Zgony: 275,25-39 lat Wypadki: 5570 Zgony: 517; 40-59 lat Wypadki: 5643 Zgony 487; 60+ lat Wypadki: 3571 Zgony: 312
@Szkoda - Czy w takim razie nie za dużo tych "przejazdów kolejowych" bez świateł jest w tym kraju????