Wybrany wątek opinii
Przykre jest to co się wydarzyło.
Jeszcze bardziej przykre, iż nikt oprócz sprawcy zdarzenia nie wysiadł aby pomóc poszkodowanej do przyjazdu służb ratowniczych. Wszyscy którzy tam byli, a było sporo pojazdów i kierowców wraz z osobami towarzyszącymi popełnili przestępstwo, nie udzielając pomocy poszkodowanym.
Smutno....
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
To ciekawe kto wezwał pomoc... osoba która jechała za sprawcą
Do moderacji
Odpowiedz
0
0