Wybrany wątek opinii

Przykre jest to co się wydarzyło. Jeszcze bardziej przykre, iż nikt oprócz sprawcy zdarzenia nie wysiadł aby pomóc poszkodowanej do przyjazdu służb ratowniczych. Wszyscy którzy tam byli, a było sporo pojazdów i kierowców wraz z osobami towarzyszącymi popełnili przestępstwo, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Smutno....
(2025.07.02)
To ciekawe kto wezwał pomoc... osoba która jechała za sprawcą
(2025.07.04)
Powrót do komentarzy