A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest bardzo niebezpieczne przejście
Nie wiem jak było w tej sytuacji, ale niestety, piesi też nie patrzą wogóle. Jeżdżę taxi codziennie i nie ma dnia bym nie miał sytuacji że pieszy nawet nie zerknie czy coś jedzie, o rowerach i hulajnogach nie wspomnę. Bo wszyscy się przecież zatrzymają. Po godzinach też jestem pieszym i sam z ostrożnością przechodzę, nie utrudniając jazdy kierowcom.
Uważam że oznakowane miejsca dla pieszych są zbyt blisko krzyżówek, wyjeżdżając z zakrętu prawie wjeżdża się na pasy dla pieszych tak jest gdzie nie ma sygnalizacji świetlnej
@katon - Może i tak. Może jestem śmieszniejszy od tych którzy zakapturzeni, z telefonem wchodzą, nie patrzą, widzą tylko białe paski. Jak lemingi.
Przepis jest drastycznie chory w mieście tworzą się korki samochody co chwila hamują i ruszają To piesi powinni przepuszczać pojazdy taka jest prawda.
Może jakieś statystyki podasz? Podpowiem tylko że piszesz bzdury z d...
@Szkoda - Drogi od zawsze były dla samochodów, a piesi mają obowiązek, czy mają 10,20 czy 70 lat przed przejściem upewnić się, czy mogą bezpiecznie przejść, a nie z klapkami na oczach włazić pod koła. W 99 przypadkach na 100 kierowca się zatrzyma, ale za setnym razem nie bo akurat się zagapił, słońce go oślepiło, ogrodzenie zasłoniło, inny pojazd, albo pieszy idąc chodnikiem nagle skręcił na przejście, które akurat nie było oznakowane. Fizyki się nie oszuka choćby nie wiem jakie przepisy ktoś wymyślał. To piesi odpowiadają za swoje bezpieczeństwo, a nie kierowcy. To nie są zwierzęta, żeby ich traktować jako nieobliczalnych.
@.,.,. - Ja jak nic nie widzę to po prostu zatrzymuję pojazd.
ci, którzy nie chcą sie dostosować do nowych zasad i wychwalaja stare, mentalnie żyją w komunie. to ci sami co przekraczaja dopuszczalna prędkośc. bo nie moga pogodzić sie z tym, że kiedyś było 60.parkują na chodnikach, bo brak miejsc parkingowych, więc pieszym należy utrudniać życie. poprostu ignoranci.
To przejście jest nie widoczne zza zakrętu drogi. Trzeba je przenieść przed zakręt.