Wybrany wątek opinii
Stare zasady powodowały mniej wypadków. Podchodzę, zerkam w lewo, potem w prawo potem jeszcze raz w lewo i wchodzę.....
Do moderacji
Odpowiedz
67
15
ośmieszasz się
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@katon - Może i tak. Może jestem śmieszniejszy od tych którzy zakapturzeni, z telefonem wchodzą, nie patrzą, widzą tylko białe paski. Jak lemingi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Może jakieś statystyki podasz? Podpowiem tylko że piszesz bzdury z d...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1