Wybrany wątek opinii

Stare zasady powodowały mniej wypadków. Podchodzę, zerkam w lewo, potem w prawo potem jeszcze raz w lewo i wchodzę.....
(2025.07.02)
ośmieszasz się
katon (2025.07.02)
@katon - Może i tak. Może jestem śmieszniejszy od tych którzy zakapturzeni, z telefonem wchodzą, nie patrzą, widzą tylko białe paski. Jak lemingi.
(2025.07.02)
Może jakieś statystyki podasz? Podpowiem tylko że piszesz bzdury z d...
Kalifaktor (2025.07.03)
Powrót do komentarzy